EGLUTĖ

img_20190108_183808_977

Eglutė atsinešė eilėraštį.

 

Žaliaskarė, baltaskraistė

Rasi ją miške ir raiste.

Kvepia ji žaliu mišku

Laiko Laimę ant šakų.

img_20190108_183808_981

Mano lėlės gimsta pirmiausiai galvoje, kurį laiką ten pagyvena ir tik tada įgauna pavidalą iš siūlų, medžiagėlių, vilnos. Taip nutiko ir su Eglute. Pernai instagram platybėse užtikau eglutę, padarytą apsukant nertą vąšeliu juostą aplink kūgelį iš rankdarbiams skirtos putos. Eglutė atrodė daili, bet kadangi esu panašią tokią nusivėlusi iš vilnos, tai nesusimotyvavau daryti dar vieną. Bet idėja, kad galima kažką nunerti ir apvynioti, apsigyveno mano galvoje.

mi_08012019_145933

 

Šiemet rudenį mokiausi siuvimo lėlėms ir žaislams paslapčių vienos rusės instagram sukurtoje online grupėje. Kursas truko 3 mėn, buvo mokamas, bet tos žinios, kurias gavau, yra tai, ką nešuosi toliau, tai, kas mane augina ir tobulina mano darbus. Esu labiau linkusi į mezgimą ir nėrimą, nei į siuvimą, ir visada maniau, kad siuvimas man nepasiekiamos aukštumos. Tačiau mokydamasi iš meistrės, supratau, kad siuvant mažus drabužėlius, labai svarbu mėgautis procesu ir neskubėti. per tuos 3 mėn. išmokau ne tik pasitikėti savimi, savo idėjomis ir įgūdžiais, kuriuos jau turiu, ir kuriuos visada lavinu, bet ir savo gebėjimu pasiūti tai, ką sugalvoju. Nors kartais sukurti dizainą mažai lėlytei nėra taip greita ir paprasta. Todėl ir gimsta mano lėlės ilgai, kartais trunku kelias savaites, kartais kelis mėnesius.

Eglutė gimė labai greitai. Buvau įstigusi tik kai pasiuvau suknelę, trūko detalių – batukų, galvos apdangalo. Bet pamažu viskas atėjo ir buvo atlikta greitai ir lengvai. Ši lėlytė atnešė man labai daug džiaugsmo, bet svarbiausia, kad ji pradžiugino daugybę kitų žmonių. Neįmanoma atsispirti emocijoms, kurios užplūsta matant lėlytes, o ką jau kalbėti apie tai, kai gali jas paliesti. Kurdama sudedu į jas tiek meilės, tiek gero jausmo, kad jos paskui viską spinduliuoja. Štai kodėl kuriu jas, nors nesu gera pardavėja, kaip tik atvirkščiai, kol kas su pardavimais man einasi sunkiai – tai ne mano sritis, man neįdomu, nelimpa, gaila laiko gaišti pardavimams, nes noriu atsiduoti kūrybai. Tiesiog žinau, kad viskam savo laikas ir kad mano lėlytės ir kiti žaisliukai ras savo namučius ir mylinčias širdis, kai tik bus tam laikas.

mi_08012019_150010

 

Daugiau nuotraukų bei trumpą video apie Eglutę rasite mano FB paskyroje bei instagram profilyje.

 

 

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s