APIE MANE

Esu Ieva Anelauskaitė Motiejauskė – keturių vaikučių mama, norvegų kalbos mokytoja, Gyvojo daržo daržininkė, lėlių ir žaisliukų kūrėja, kuri laisvu laiku labai mėgsta „išsirašyti“ 🙂 Rašau kiek save atsimenu, ne visi rašiniai vienodai patinka skaitytojams, bet visi man pačiai brangūs ir reikalingi. Šiame tinklaraštyje rašau apie mūsų gyvenimą kaime, daržo, ūkio reikalus, mūsų šeimos džiaugsmus ir rūpesčius, o taip pat pasakoju apie savo kūrybinius, moteriškumo ir žmogiškumo etapus, bus tikrai jame ir mano sukurtų lėlių istorijų, nes lėlės mano aplinkoje gyvena nuolat ir yra kasdienybės dalis, nors ir neūkiška. Atskiri mano lėlių ir žaisliukų namai yra čia: Laimingų žaislų namai    ir čia:  Žaislų Parduotuvė

Mano magistro darbą apie tai, kaip lietuviai,gyvenantys Norvegijoje,mokosi kalbos, apie mokymosi strategijų svarbą,paskaityti galima čia (darbas parašytas norvegų kalba):

<a href=“https://www.researchgate.net/profile/Ieva_Motiejauske“>Ieva Motiejauske on ResearchGate</a>

Tereikia užsiregistruoti tame puslapyje.

Daug įrašų perkelti iš ankstesnio mano „blogo“, kuris kažkodėl nustojo veikti. Norint juos perskaityti, reikia spausti ant veikiančios nuorodos. Nauji rašiniai rašomi tiesiai čia. Niekada nekeliu sau reikalavimų parašyti kokį nors skaičių per kažkiek dienų, nes rašau spontaniškai, tada, kai rašosi. Todėl nepykite, jeigu kartais dingstu iš eterio ilgam 🙂 Beje, mano rašiniuose realybė visada persipina su kūryba, ir atskirti kuri tikrovė yra tikresnė, nėra paprasta net ir man pačiai.

Mano pasakojimai apie Gyvą daržą nuo 2019 m. sausio kas mėnesį spausdinami žurnale „Sodo spalvos“, skaitinių skyrelyje. Praėjus mėnesiui po publikavimo, dalinsiuosi jais ir čia, tinklaraštyje, tad tie, kurie neskaito žurnalo, galės paskaityti bent mano rašinius (nors iš tiesų žurnalas labai puikus, ir visai nebrangus prenumeruoti).

Linkiu malonaus skaitymo, ačiū tiems, kurie pasidalinsite savo mintimis ar patarimais, jei tokie jums kils beskaitant.

Būkite laimingi!

Leave a Reply

%d bloggers like this: