Tėvo diena artėja

Sveiki, senokai čia berašiau. Tai aišku, prapuoliau daržuose, o dar ir buvau susirgusi, tai trys savaitės iškrito iš gyvenimo. Bet rašymas yra tas malonumas, kurio nepajėgiu atsisakyti, todėl jis vyksta net kai nepasidalinu su jumis.

Šiandien dalinuosi tik nuoroda, bet straipsnis mano. Pradėjom gražų bendradarbiavimą su tinklaraščiu tenkurnamai.lt ir jo kapitone Sigita Petrunina. Man smagu, kad galėsiu rašyti tokiai gražiai, jaukiai svetainei, kuri labiausiai yra apie namus, bet ne tik. Joje rašys daugiau autorių, ne tik aš ir Sigita, todėl manau, jog bus ir žavu, ir įdomu, ir naudinga.

Tai nereiškia kad mano gyvenimaskaime.com sustos. Tikrai ne. Bet ko gero vasaros metu neturėsiu labai daug laiko rašymui, nes šiuo metu rašau dar vieną knygą. Intrigėlė intriga, žinau, jog dauguma jūsų norės sužinoti apie ką, kodėl ir pan. Kol kas noriu, kad tai liktų mažytė paslaptis, nes knygą turiu parašyti iki rugpjūčio, o leidyba bus finansuojama projekto lėšomis, todėl tai yra darbas – atsakingas, kūrybiškas, įkvepiantis ir kartu reikalaujantis.

Užuomina galėtų būti, jog knyga bus susijusi su Dzūkija. Jeigu kas neskaitėte istorijų apie mano močiutę ir senelį, kurie buvo dzūkai nuo Rudaminos, tai kviečiu panaršyti mano Instagram @gyvasdaržas, nes istorijas sukėliau ten dar pernai. Taigi, dzūkiško kraujo manyje yra, gyvenam kaime ant Dzūkijos – Suvalkijos paribio. O daugiau kol kas nesakysiu nieko. Na, gal dar tai, jog ši knyga vėl bus susijusi su tautodaile.

Jeigu turit ūpo, paspėliokit komentaruose.

Šiandien dalinuosi nuoroda į savo jaukų, atvirą ir šiltą straipsniuką Tėvo dienos proga. Jis gali pagelbėt jums išrinkti dovaną mylimam tėčiui, o gal tiesiog nukeliauti prisiminimais į vaikystę ir praleisti laiką su galbūt jau išėjusiu tėčiu…

straipsnis čia: https://www.tenkurnamai.lt/laikas-kartu-geriausia-dovana-teciui-tevo-dienos-proga/

Su šilčiausiais linkėjimais – Ieva

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s