Gyvas daržas ir @gyvasdarzas

Sveiki visi, senokai matyti ir girdėti. Pavasaris, taip ilgai lauktas, ėmė ir atėjo, nors vėjuotas ir labai labai sausas, bent jau mūsų krašte, vis dėlto mylimas ir juo kasdien galime pasidžiaugti.

Mano gyvenime prasidėjo labai intensyvūs darbai gėlynuose, šiltnamyje, daržas dar laukia eilėje. Pomidorai ir paprikos nuo palangių persikraustė į šiltnamį, ten puikiai adaptavosi, kaip ir brugmansijos, kurios netgi pradėjo žydėt. Jas šiandien persodinau į didesniu vazonus, su kuriais, galbūt ir visą vasarą jos gyvens, dar nesu tikra. Na, o pomidorų sodinimas į šiltnamį irgi laukia pirmoje eilėje. Darže kol kas tik sutvarkytos braškės bei žemuogės. Česnakai smagiai iškišę svao laiškelius, o visa kita laukia mano rankų.

Šalia viso to, startavo dar vienas Gyvo daržo projektas – instagram paskyra @gyvasdarzas, kurioje keliu daug video, nuotraukų, apie tai, ką veikiu, nes juk kompiuteris kambary, o aš vis lauke, tai šiltnamy,todėl parašyti įrašą tinklaraštyje darosi didelė užduotis. Nesibaiminkit, galvoje rašymas vyksta, ir netrukus sprogs dar vienu rašiniu, o kol kas kviečiu skaityti “Sodo spalvas“ ir juose Gyvo daržo rašinius rasite kas mėnesį. Tačiau labai kviečiu tapti Instagram paskyros sekėjais, nes ten tikrai galima rasti įvarių patarimų ir šiaip informacijos apie tai kaip, ką, kada sėti, pikiuoti ir auginti 🙂

Ir dar šalia to, įvyko mano naujai sukurtų lėlių parodėlės atidarymas Jiezno bibliotekoje, todėl visus, kurie lankotės šiuose kraštuose ar vykstate pro šalį, kviečiu užsukti paveizėti mano gražuolių, tikrai verta, jos stebuklingos, ir niekuo aš čia dėta, jos tik per mane atėjo 🙂

Štai šiandien visai netikėtai suradau Krašto Vitrinoje rašinį apie save. Buvau maloniai nustebinta, o nauja pravarde visai galėčiau didžiuotis, kas gi nenorėtų būti fėja??

Kviečiu skaityti ir pasižiūrėti nuotraukų iš atidarymo čia:

http://kvitrina.lt/pasakojimas-apie-ypatinga-moteri-leliu-feja/

 

Visiems gražios povelykinės savaitės.  Sveikinu Jurgas ir Jurgius su Jurginėmis! O pati šiandien bandysiu pasodinti keletą jurginų gumbų, kurie jau atsibudę ir nori augti, nes juos laikiau šiltnamyje gerą mėnesį. Visi, deja, ten netilpo, todėl susodinusi šituos, ko gero, nešiu iš rūsio likusius, kad atšiltų ir atsibustų šiltanmyje, o tik po to kišiu į žemę.

Ši  nuotrauka pernykštė, gegužės pabaigos. Pažiūrėsime, kaip bus šiemet, ar bus tiek žalumos. Kol kas viskas labai laukia lietaus.

WP_20180508_19_33_01_Pro.jpg

 

 

 

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s